Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Nasi zadowoleni klienci napisali o nas

Dom wielofunkcyjny medycyny weterynaryjnej

Instalacja świetlików tunelowych przebiegła zgodnie z harmonogramem budowy oraz bez problemów, dodatkowo zaprojektowano zintegrowane zdalnie sterowane OŚWIETLENIE LED, Zadowolenie pod każdym względem, gorąco polecam.

Inż. MARTIN SLABÝ, kierownik budowy i przygotowania produkcji

Rewitalizacja i docieplenie szkoły podstawowej

Bardzo złożona wymiana starych świetlików na nowe świetliki tunelowe została przeprowadzona profesjonalnie i w bardzo krótkim terminie, zakończenie świetlików w suficie kasetowym systemowymi ramkami już i tak pięknej realizacji przynosi wartość dodaną, bardzo przyjemna współpraca.

Inż. MILAN TICHAVSKÝ, KIEROWNIK PROJEKTU I PRZYGOTOWANIA

Wodny świat

Doskonale przeprowadzony montaż, bez uwag, zakończenie w drewnianej okładzinie, świetlik, który jest narażony na agresywne działanie wilgoci, doskonale świeci i nie wytwarza żadnego niepożądanego kondensatu, polecam i cieszymy się na dalszą współpracę z tym zespołem montażowym i wyrobem.

Miloslav NEDBAL, GŁÓWNY KIEROWNIK BUDOWY

Budowa hali sportowej Cieszyn

Pomimo bardzo złożonego rozwiązania technicznego firma doskonale poradziła sobie z realizacją dzieła. Świetliki tunelowe tego producenta są wielką korzyścią dla użytkowników obiektu. Bezproblemowa i bezpośrednia komunikacja, mogę tylko polecić i cieszę się na dalszą współpracę.

Inż. VÁCLAV DRONSKI, główny kierownik budowy